Ceren Hindistan'dan şok açıklamalarCeren Hindistan'dan şok açıklamalar
İçindekiler

Oyuncu Ceren Hindistan ile birlikte olan Ümit Aslan'ın Van'daki imam nikahlı eşi konuştu. 2013 yılında Aslan ile bir köy düğününde evlendiklerini söyleyen Güneş Aslan, "Ceren'e şampanya patlatırken bizi aç bıraktı" dedi.

Köydeki yöresel düğününden sonra Antalya'ya yerleştiklerini belirten Güneş Aslan birlikte oldukları dönemde eşi Ümit Aslan'ın Ceren Hindistan ile tanışıp görüşmeye başladığını iddia etti. Vatan'a konuşan Güneş Aslan şöyle konuştu:

"Ümit ile 23 Haziran 2013 tarihinde, yöresel bir düğün ile Van'da evlendik. Düğün sonrası Antalya Konyaaltı'na taşındık. Evliliğimizden 21 Haziran 2014 tarihinde Efrim Mina ismini verdiğimiz bir kızımız oldu. Kızımızı nüfusuna kaydetti. Ancak yaşanan tüm güzellikler Ümit'in Ceren Hindistan ile tanışmasından sonra değişti. İlişkiyi öğrendikten sonra adeta sokağa atıldık. Van'daki baba evime sığındım. Çocuğumu aramıyor bile. Bu nedenle nafaka ve manevi tazminat davası açtım. Ümit, beni ilişkimiz devam ederken aldattı. Sevgilisine şampanya patlatan, Sevgililer Gününde umreye götüren Ümit, benim kredi kartımı iptal etmeyi ihmal etmedi."

Mayıs ayında imam nikahlı eşi Ceren Hindistan'a resmi nikah kıyacağını söyleyen Ümit Aslan'ın doğduğu Van'da oturan Güneş Aslan tarafından dava edildiği ortaya çıktı. Aslan'ın eski imam nikahlı eşi olduğunu belirten Güneş Ç., Aslan'dan olan kızı için nafaka talep etti.

FOTOĞRAFLA MİSİLLEME

Güneş Ç. Ümit Aslan'dan olan kızının fotoğrafını Hindistan'a gönderdi. Hindistan da "8 haftalık hamileyim" diyerek Güneş Ç'ye ultrason kağıtlarını gönderip altına "Aramızdaki fark ne biliyor musun? Sen seni sevmeyen bir adamın peşinde koşuyorsun" yazdı.

"EVLİ BİR ERKEĞİN YUVASINI YIKACAK KADAR..."

Çıkan haberlerin ardından Ceren Hindistan konuyla ilgili basın açıklaması yaptı. İşte Hindistan'ın sözleri:

"Rojbin Hanım ile Ümit benden çok önce ayrılmışlar. Biz Ümit ile ayrıldıktan 6 ay sonra birlikte olmaya başladık. Ümit hiçbir zaman çocuğunu elinin tersiyle itmedi. Kendisi sürekli bize sözlü ve yazılı tacizlerde bulundu. Bana hem hakaret hem küfür etti. Şimdiye kadar onu rencide etmemek için sustum ama artık yeter. Ben hiçbir zaman evli bir adamın peşinden koşmadım. Hatta Ümit bana ilk gün her şeyi anlattı. Amcasının kızı Rojbin ile evlendiğini sonra boşandığını ama Rojbin Hanım'ın sürekli "dönüp dolaşır yine bana geri döner" diye etrafta konuştuğunu da söyledi. Biz kimseye kötülük yapmadık.Çıkıp rencide etmedik. Ümit ile birbirimizi seviyoruz ve ben yuva üstüne yuva kurmadım, kurmam da... Evli bir erkeğin yuvasını yıkacak kadar karaktersiz değilim. Önce allah'tan sonra aynalardan korkarım. Bizi kötü lanse etmeye çalışanları Allah'a havale ediyorum. Ayrıca söylendiği gibi bebeğim 2 aylık değil 4,5 aylık"

OLAY ADAM KONUŞTU

Ümit Aslan, iddialar karşısında şöyle konuştu: "Bundan 1 buçuk yıl önce boşandık. Kızımın tüm masraflarını karşılıyorum. Bunlar bizi yıpratmak için yapılan haberler. Ceren Hanım'la da Mayıs ayında nikah masasına oturacağız."